MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 6754284
nr 675 4284
Stolar
1 par, Sent 1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 januari 2011
kl 18:59:27
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr